MŪSŲ KONCERTŲ REPERTUARAS

LAUKIAME SU JUMIS SUSITIKIMŲ ČIA:

Sausio 4 d. 17 val, Elektrėnų kultūros centras muzikinis operetės spektaklis „IŠIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

Visos svajonės išsipildo… Muzikinio spektaklio herojai – paprasta šokėja ir kilmingas grafas, kaip ir daugelis iš mūsų, svajoja: „Kur rasti laimę ir meilę? O suradus, kaip ja patikėti?“ Jie myli, bet klysta ir nepasitiki. Jie praranda vienas kitą, tačiau likimas vis tiek juos suveda. Jų panašumai juos išskiria, bet jų skirtumai juos sujungia. 


Aistringos scenos iš operečių atskleidžia romantišką, šmaikščią, šarmingą ir uždegančią istoriją apie meilę. Juk operetė – tai ne tik žaižaruojanti ir melodinga muzika, operetė – visada dovanoja gražią istorijos pabaigą. Spektaklyje skamba ištraukos iš Imre Kálmán, Franz Lehár, Johann Strauss ir kt. operečių.

Lapkričio 24 d. 15 val, Zyplių dvaras muzikinis operetės spektaklis „IŠIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

Lapkričio 8 d. 19 val, Bistrampolio dvaras muzikinis operetės spektaklis „IŠIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

Lapkričio 16 d. 18 val, Raudondvario dvaras muzikinis operetės spektaklis „IŠIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

Lapkričio 5 d. 17 val. Dainuojamosios poezijos vakaras „SUNKU MUMS BŪTŲ BE VILTIES!“ Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejus. ĮĖJIMAS LAISVAS

Programoje Vytauto Kurnicko autorinės dainos Jono Mačiulio Maironio ir kitų Lietuvos poetų tekstais. Įėjimas laisvas

Sunku mums būtų be vilties!
 Be jos skausme kas suramintų!

Šias savo eilėraščio „Viltis“ eilutes Jonas Mačiulis Maironis užrašė lygiai prieš 100 metų… O viltis kiekvienam iš mūsų ir šiandien išlieka kelrodė žvaigždė, vedanti pirmyn. Kai nieko nelieka, visada lieka tikėjimas, vilits ir meilė. Duetas Bella Vita, kurio nariai solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) dalinsis savo kūrybos dainomis, kurių esmė yra šios gyvenimo džiaugsmą dovanojančios vertybės. Juk kai turi viltį ir tiki, kad rytoj ateis meilė apie kurią svajojai, tai taip ir nutinka. Vytauto Kurnicko sukurtos dainos Jono Mačiulio Maironio ir kitų Lietuvos poetų eilėmis primins mums, kad visada  leistume savo širdyje šviesti vilčiai, svajotume, tikėtume ir visada mylėtume. Maloniai kviečiame.